Увага платників ЄСВ!
18.12.2015 17:12
| просмотров: 6437

Чи переноситься граничний термін сплати ЄВ, якщо останній день строку сплати припадає на вихідний або святковий день?

 

 Відповідно до частини восьмої ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) – роботодавці зобов’язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.

Увага платників ЄСВ!
18.12.2015 17:09
| просмотров: 6463

Який день вважається днем сплати ЄВ?

 

 Днем сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування вважається:

    1) у разі перерахування сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з рахунка платника на відповідні рахунки органу ДФС - день списання банком або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, суми платежу з рахунка платника незалежно від часу її зарахування на рахунок органу ДФС;Увага платників ЄСВ !
18.12.2015 17:03
| просмотров: 6472

Який граничний термін сплати ЄВ за себе ФОП – платниками ЄП

(19 чи 20 число місяця, що настає за звітним кварталом)?

Граничний термін сплати єдиного внеску за себе фізичними особами - підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.     У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Операція «Нафтопродукт-2015»
28.05.2015 11:15
| просмотров: 7152

Увага! Операція «Нафтопродукт-2015»!

Шановні громадяни!

Підрозділами фіскальної служби та митниці на території області розпочато операцію «Нафтопродукт-2015».

У торговельній мережі (автозаправні станції) постійно виявляються факти реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, в тому числі виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводах.

УВАГА - СЕМІНАР ДФС
20.05.2015 15:32
| просмотров: 7636

Семінар для платників податків Запорізької та Дніпропетровської

областей

Тема: «Практичне застосування норм Податкового кодексу України»


Дата проведення: 22 травня 2015 року

Початок: 11 год. 00 хв. (реєстрація учасників з 10 год. 00 хв.)

Місце проведення: м. Запоріжжя

Вартість участі 1-єї особи: 240,00 грн

Документи необхідні для отримання ліцензії
08.05.2015 17:14
| просмотров: 7949

 Які документи необхідні для отримання ліцензії?

Порядок отримання ліценції та перелік документів для її отримання визначені у статті 15 Закону №481 та Постановою КМУ від 13.05.1996 №493.  Для отримання ліцензії суб'єкту господарювання необхідно звернутися до ЦОП при ДПІ за місцем провадження діяльності або до відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Запорізькій області  із заявою на видачу ліцензії.

Як враховується площа торгових об’єктів (кіосків) для отримання ліцензії на алкогольні напої, в т.ч
08.05.2015 17:08
| просмотров: 7288

Як  враховується площа торгових об’єктів (кіосків) для отримання ліцензії на алкогольні напої, в т.ч. і пиво?

З 1 липня 2015 внесено зміни до Закону №481, в т.ч. і у визначення місця торгівлі, в якому було визначено обмеження по торгівельній площі при здійсненні торгівлі алкогольними напоями. А саме: місце торгівлі - місце реалізації товарів, у тому числі на розлив...

Ліцензія на роздрібну торгівлю пивом та чи залежить її вартість від об’єму продаж
08.05.2015 17:03
| просмотров: 7162

Скільки буде коштувати ліцензія на роздрібну торгівлю пивом та  чи залежить вартість ліцензії від об’єму продаж?

Відповідно до вимог статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі - Закон №481)  плата за ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями фіксована і не залежить від обсягів продажу. Так, частиною чотирнадцятою цієї статті плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

Фізична особа – підприємець, що здійснює реалізацію пива
08.05.2015 16:59
| просмотров: 7205

На якій системі оподаткування може перебувати фізична особа – підприємець, що здійснює реалізацію пива з 1 липня 2015 року?

 

Відповідно до абз.3 п.291.5.1 ст.291 ПКУ не можуть бути платниками єдиного податку  першої – третьої групи фізичні особи - підприємці, що здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів за виключенням фізичних осіб – підприємців, що здійснюють діяльність з роздрібного продажу пива та столових вин. 

УВАГА - застосування РРО
06.05.2015 16:34
| просмотров: 7462

У яких випадках  РРО не застосовується

При здійсненні операцій, безпосередньо не пов’язаних з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна, тобто отримання позареалізаційних надходжень, реєстратори розрахункових операцій і розрахункові книжки не застосовуються.

УВАГА - застосування РРО
06.05.2015 16:20
| просмотров: 6886

Проведення розрахунків через мережу Інтернет

Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку фіскальний чек РРО.

ВАЖЛИВО - застосування РРО
06.05.2015 16:13
| просмотров: 7194

Застосування РРО фізичними особами – платниками єдиного податку

Фізичні особи - платники єдиного податку другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО).

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення
26.09.2014 17:18
| просмотров: 8245

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.


Поштові скринькиkabminonline@minrd.gov.ua,nalogs_ki@minrd.gov.ua,nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству.


Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.


Отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.


Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів.

 

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Майже 20 млн. грн. плати за ліцензії отримав бюджет від запорізьких платників
26.09.2014 17:14
| просмотров: 8217

Майже 20 млн. грн. плати за ліцензії отримав бюджет від запорізьких платників

 

 Їх сплатили до місцевих бюджетів суб'єкти господарювання, які торгують підакцизною групою товарів. Плата за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями перевищує надходження за відповідний період минулого року на 600 тис. грн., - розповів начальник ГУ Державної фіскальної служби в Запорізькій області Олексій Кавилін.

За 8 місяців поточного року до Державного бюджету надійшло 7,7 млн. грн. акцизного податку, що перевищує надходження за відповідний період минулого року на 17,8 відсотків. Бюджет додатково одержав 1,2 млн. грн.

 

З початку року платникам видано 4 667 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, призупинено 479 та анульовано 591 ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

 

З початку року проведено 75 перевірок суб’єктів господарювання, що вроздріб або оптовими партіями торгують алкогольними напоями та тютюновими виробами. За їх результатами встановлено 90 порушень та застосовано фінансових санкцій на суму 417 тис. грн.

 

Основними порушеннями, які були виявлені протягом останнього місяця, є торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни. Сума штрафних санкцій по кожному з восьми порушень склала 5 тис. грн.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

У Запоріжжі вітали переможців Всеукраїнського конкурсу
26.09.2014 17:13
| просмотров: 8001

У Запоріжжі вітали переможців Всеукраїнського конкурсу

 

Сумлінно сплачені податки – для миру, стабільності і достатку. Таким був лейтмотив відеоселектора Державної фіскальної служби України з церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини - про бюджет країни".

 

Відкриваючи цей захід, голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус зазначив, що цей день справді історичний. Адже сьогодні ратифіковано угоду про Асоціацію України з Європейським союзом. А це означає, що перед дітьми, які тут присутні, перед нашою країною відкриваються нові можливості. Це їм будувати майбутнє, рухатися вперед, а ми, дорослі, повинні прокласти цей шлях.

 

- Мета нашого конкурсу – виховати сумлінних платників податків. Це відповідальне завдання, адже це й зміна ментального сприйняття податків, які будуть справлятися на потреби держави. Державна фіскальна служба України отримала 13 тисяч малюнків. Ми затамували подих, переглядаючи кожну творчу роботу. Які талановиті все ж у нас діти! Ми рухаємося вперед, і діти, повноцінні члени суспільства, так по-дорослому мислять, пишуть і малюють про податки. Глобалізація, технічний прогрес нас з'єднують. І відеоселектор тому підтвердження. І хоч всі ми зараз далеко один від одного знаходимося, але за допомогою відеозв'язку відчуваємо присутність всіх у цій залі. Переконаний, що разом ми будемо жити у новій країні, де розумно витрачаються податки". – зазначив Ігор Білоус.

 

Кращі з кращих конкурсантів у трьох номінаціях отримали подяки та цінні подарунки від ДФС України. Серед переможців і наш запорізький школяр з Гуляйпільського району Антон Карнаух. За перше місце у номінації "Літературні твори " він отримав планшет.

 

Антон подякував керівництву Державної фіскальної служби України за високу оцінку його творчої роботи і за подарунок. Теплі слова адресувала Ксенія Доброчинська, член журі конкуру:

- Даний конкурс став для мене поштовхом у житті. У 2003 році я зайняла перше місце в номінації «Художні твори», після чого зрозуміла, що вмію малювати. Сьогодні я – художниця, виставки якої проходять у багатьох країнах світу. Хочу подякувати організаторам конкурсу і побажати його учасникам творчих успіхів та натхнення.

 

Вітаючи переможців конкурсу, начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Олексій Кавилін підкреслив, що вже стало доброю традицією зустрічатися з переможцями Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини - про бюджет країни". Сьогодні в цьому залі зібралися талановиті, обдаровані діти – юні художники і літератори. На підтвердження слів – роботи, надіслані на обласний тур Всеукраїнського конкурсу на податкову тематику.

 

Більше 500 робіт учасників з міст і сіл Запорізької області узяли участь в цьому конкурсі, з них майже 100 були відправлені на другий, обласний тур.

А вже кращі з кращих робіт представляли нашу область в столиці.

 

Вдвічі приємно, що наш гуляйпільский учень Антон Карнаух став переможцем у Всеукраїнському конкурсі. Примітно, що ім'я цього хлопчини вже на слуху.

Адже за останні три роки його роботи входили в трійку кращих і представляли нашу область на Всеукраїнському конкурсі.

Діана Майстренко, Аліна Руденко, Маргарита Чаркіна, Анатолій Сой, Єлизавета Сизоненко та інші переможці другого етапу конкурсу отримали подяки та цінні подарунки від начальника ДФС у Запорізькій області Олексія Кавиліна. Привітали переможців і вручили спеціальні призи представники громадськості регіону та члени журі.

 

З 1 січня 2015 року почнеться новий етап конкурсу "Очима дитини - про бюджет країни". Тож у Головному управлінні Державної фіскальної служби в Запорізькій області з нетерпінням чекають на нові творчі доробки, на цікавий і неординарний підхід у розкритті податкової тематики.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

Понад 80 відсотків усіх платників звітують до органів Міндоходів у електронному вигляді
26.09.2014 17:12
| просмотров: 9068

Понад 80 відсотків усіх платників звітують до органів Міндоходів у електронному вигляді

 

Протягом серпня 2014 року із 21 144 платників, що надавали податкову звітність до територіальних органів Міндоходів у Запорізькій області, 19 167 платників звітували засобами телекомунікаційного зв’язку, що склало 80 відсотків від загальної кількості платників. Із 8710 платників ПДВ, що звітували за липень 2014 року, по E-mail звітність надали 8588 платників або 99 відсотків від загальної кількості.

 

- Електронна звітність переконливо витісняє паперову, економлячи не лише час платників податків, а й кошти. До того ж завдяки мережі Інтернет відпадає потреба у контакті інспекторів інспекцій з платниками податків, "електронка" унеможливлює прояви корупційних діянь, - переконаний начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін. – До звітування в електронному вигляді платників спонукає й безкоштовна послуга від органів Міндоходів - видача електронних ключів цифрового підпису. Тільки у серпні електронний цифровий підпис відділення Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту видали 2082 платникам, зокрема, 741 – юридичній та 1341 – фізичній особі. Всього з початку року запоріжці отримали майже 69 тисяч посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

Строки давності для застосування штрафних (фінансових) санкцій до суб’єктів господарювання становлят
26.09.2014 17:11
| просмотров: 8410

Строки давності для застосування штрафних (фінансових) санкцій до суб’єктів господарювання становлять 3 роки


Строки давності для застосування штрафних (фінансових) санкцій становлять 1095 днів, з дня, що настає  за останнім днем граничного строку подання податкової  декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання.

 

Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов’язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов’язання, а спір стосовно такої деклараціїи та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов’язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

Зазначена норма  визначена статтею 102 Податкового кодексу України.


 

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором матеріальна допомога?


Якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну) допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами, яка носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, вона не входить до складу заробітної платитому не розглядається як об’єкт оподаткування військовим збором.

 

 Нагадаємо, об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами ( п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підр. 10 р. XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року..

Запорізькі оперативники попередили реалізацію «лівих» підакцизних товарів на суму понад 90 тис. грн.
26.09.2014 17:09
| просмотров: 8627

Запорізькі оперативники попередили реалізацію «лівих» підакцизних товарів на суму понад 90 тис. грн.

 

Минулого тижня на території м. Запоріжжя та області оперативні працівники встановили 7 фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних дозвільних документів.

 

Так, співробітники оперативного управління в одному з торгових павільйонів обласного центру  встановили факт реалізації тютюнових виробів без свідоцтва про державну реєстрацію та ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

 

Аналогічне порушення виявлено вже в іншому торговельному закладі, де реалізовували алкогольні напої. Всього у результаті проведених заходів вилучено алкогольні напої  та тютюнові вироби на  суму майже  91 тис. грн.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

Запорізькі оперативники попередили реалізацію «лівих» підакцизних товарів на суму понад 90 тис. грн.
26.09.2014 17:09
| просмотров: 8349

Запорізькі оперативники попередили реалізацію «лівих» підакцизних товарів на суму понад 90 тис. грн.

 

Минулого тижня на території м. Запоріжжя та області оперативні працівники встановили 7 фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних дозвільних документів.

 

Так, співробітники оперативного управління в одному з торгових павільйонів обласного центру  встановили факт реалізації тютюнових виробів без свідоцтва про державну реєстрацію та ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

 

Аналогічне порушення виявлено вже в іншому торговельному закладі, де реалізовували алкогольні напої. Всього у результаті проведених заходів вилучено алкогольні напої  та тютюнові вироби на  суму майже  91 тис. грн.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

Від роботи підрозділів запорізької міліції бюджет отримав 220 тис. гривень
26.09.2014 17:08
| просмотров: 8280

Від роботи підрозділів запорізької міліції бюджет отримав 220 тис. гривень

 

Саме така сума коштів надійшла від діяльності оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Запорізькій області за минулий тиждень.  До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 4 кримінальних правопорушеннях, з яких 2 – за ст.204 КК України (незаконне виготовлення та зберігання підакцизних товарів), 1 – за ст.205 КК України (фіктивне підприємництво).За минулий тиждень із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму 90,6 тис. гривень. 

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

На Запоріжжі втричі зменшено кількість фактичних перевірок
26.09.2014 17:08
| просмотров: 7992

На Запоріжжі втричі зменшено кількість фактичних перевірок

 

 З початку року співробітники Головного управління Міндоходів у Запорізькій області  провели 156 фактичних перевірок господарських об'єктів, що на 288 перевірок, або в 2,8 разу менше, ніж за аналогічний період 2013 року. До бюджету надійшло 1,1 млн. грн.

 

Так, зокрема,  при перевірці  одного із магазинів у Запорізькій області  ревізори встановили порушення порядку обліку товарних запасів за місцем їх реалізації на суму 12,3 тис. грн.,  а також  порушення мінімальних роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. За результатами перевірки до власника торговельного  закладу застосовано  штрафні (фінансові) санкції на  суму 29,6 тис. грн.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

Начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області призначено Олекс
26.09.2014 17:06
| просмотров: 8202

Начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області

 призначено Олексія Кавиліна

 

Згідно з наказом Державної фіскальної служби України з 11 вересня 2014 року на посаду начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області призначено Олексія Кавиліна.

 

Нагадаємо, з квітня 2014 року Олексій Кавилін виконував обов'язки начальника ГУ Міндоходів у Запорізькій області, з червня поточного року – призначений на посаду першого заступника Головного управління Міндоходів у Запорізькій області, виконуючого обов'язки начальника Головного управління Міндоходів у Запорізькій області.

 

20 серпня 2014 року Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України винесла і направила Голові ДФС України Ігорю Білоусу рекомендації щодо призначення Олексія Кавиліна на посаду начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області.

 

Кандидатуру Олексія Кавиліна погоджено з Міністерством фінансів України, Запорізькою облдержадміністрацією та кадровою комісією при Запорізькій облдержадміністрації.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

На Запоріжжя ввозять паливно-мастильні матеріали, а експортують прокат і сталь
26.09.2014 17:05
| просмотров: 7917

На Запоріжжя  ввозять паливно-мастильні матеріали, а експортують прокат і  сталь

 

Понад 1,4 мільярда гривень з початку 2014 року забезпечила Запорізька митниця до бюджету. Електронне декларування  товарів  на Запорізькій митниці зросло на 8 відсотків. Запорізькою митницею Міндоходів оформлено  в електронному вигляді  99,2 відсотка митних декларацій. При цьому, середній час митного оформлення однієї митної декларації при експорті становить 49 хвилин, а при імпорті – 1 годину 30 хвилин.

 

Виходячи з товарообігу, то найбільше імпортують до нас  в регіон  такі товарні групи, як вугілля кам’яне, нафту та нафтопродукти, жири та олії тваринного і рослинного походження. Найбільші підприємства міста Запоріжжя,  що здійснюють митне оформлення на Запорізькій митниці Міндоходів це: ВАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь», ім. А.М. Кузьміна», ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат», ПАТ «Запоріжкокс», ПАТ «Запорізький завод феросплавів».

 

Експортують суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності власну продукцію: прокат плоский  гарячої та холодної  прокатки, гнутий профіль, прутки з легованої сталі, сталь сортову, вогнетривку цеглу, силікати, бензол, тощо. Основними країнами, куди здійснюється експорт, є Росія, Туреччина, Польща, Болгарія, Білорусь, Ірак, Ізраїль, Греція.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

Мертві душі "звернулися" за податковим кредитом.
26.09.2014 17:03
| просмотров: 7782

Мертві  душі "звернулися" за податковим  кредитом.

Їх  встановили  ревізори ГУ Міндоходів у Запорізькій області в ході перевірки

 

Передісторія, з якою зіткнулися  перевіряючі, була інтерпретована з гоголівського  сюжету про мертвих душ,  де головний  герой  скуповував ці душі аби видати за живих  і таким чином збагатитися.

 

…До  однієї з податкових інспекцій м. Запоріжжя  у серпні поточного року  було подано  податкову декларацію з податку на додану вартість від  підприємства,   яке впродовж  останніх років не займалося  господарською діяльністю, не проводило  операції, а звітність здавало з нулями. Міндоходівців зацікавив той факт, що  посадові особи підприємства декларацію з ПДВ за липень 2014 року спочатку  здали з нульовими  показниками, а вже 19 серпня подали уточнену декларацію за липень,  де  вказали обсяги постачання  на суму понад 106,5 млн. грн. та податковий кредит з ПДВ у розмірі майже 21 млн. грн. Цю суму з бюджету держава мала відшкодувати підприємству.

 

"Копнули", як кажуть глибше, зробили запити, зустрічні перевірки, які й пролили світло на так звану "діяльність".  Було встановлено, що  підприємство "З", яке засновано ще у 2001 році і мало займатися  будівництвом, впродовж 8-10 років   не займалося бізнесом. А у липні поточного року, зі слів одного із засновників товариства, підприємство продали за 100 гривень невідомим особам, які  представилися  довіреними особами  покупця. 

 

 Із самим же новим власником попередники ніколи не зустрічалися і не розмовляли. Втім, в цьому немає нічого дивного, адже згідно з довідкою 39-річний  власник ТОВ "З"…  помер ще  у січні  цього року.  Через 7 місяців  після його смерті  на його  ім'я перереєстровується фірма і  прокручується  операція, в ланцюгу якої фіктивні фірми, так звана "податкова яма", яку й встановили співробітники ГУ Міндоходів у Запорізькій області

 

      - Мета такого кримінального ланцюга цілком відома: придбати фірму, зареєструвати на підставних або вже померлих осіб, провести кілька операцій, отримати  гроші з бюджету і "залягти на дно". Втім, ця податкова афера  зазнала краху  ще в  самому зародку, і погріти  руки на 21 мільйоні гривень з державної казни шахраям не вдалося, - коментує цей факт в. о. начальника  Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Олексій Кавилін.

 

Головне управління Міндоходів  у Запорізькій області

Власники та землекористувачі Запорізького регіону поповнили бюджет на 335 млн. грн.
26.09.2014 17:03
| просмотров: 7924

Власники та землекористувачі Запорізького регіону поповнили бюджет на 335 млн. грн.

 

– А це на 4 млн. грн. більше, ніж отримали місцеві бюджети за вісім місяців 2013 року. Земельний податок та орендна плата у місцевій казні невеликої сільської ради і великого міста були і залишаються основними бюджетоформуючими платежами, – розповідає в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Запорізькі області Олексій Кавилін. – Від того, як розраховуються з бюджетом землекористувачі складається територіальний кошторис громади. Сьогодні на обліку в територіальних підрозділах ГУ Міндоходів у Запорізькій області перебуває майже 462 тисячі землекористувачів, в тому числі 11,4 тисяч юридичних осіб та 481,2 тисячі приватних підприємців та громадян.

 

Постійний моніторинг розрахунку з бюджетом за користування землею, звірки, які міндоходівці проводять із суб'єктами інформаційного обміну, дозволяють виявляти тих суб'єктів господарювання, які вчасно не сплачують земельний податок та орендну плату. Такі заходи дозволили протягом січня-серпня 2014 року залучити до оподаткування 48 СГД, де річна сума нарахувань складає 673,3 тис., а загальна площа земельних ділянок – 130,4 га.

 

Завдяки проведеним територіально-дільничним обстеженням залучено до оподаткування 51 СГД, які користуються земельними ділянками без оформлених належним чином правовстановлюючих документів на землю. Площа земельних ділянок таких суб’єктів складає 40,3 га, річна сума додаткових надходжень до місцевих бюджетів – 433,6 тис. грн.

 

З початку 2014 року по 24 договорах оренди рішеннями судових органів змінений розмір орендної плати за землю. Орендарі подали декларації щодо збільшення сплати за зазначеними договорами, де річні додаткові надходження склали 1,8 млн. грн.

 

Рішеннями судових органів з 2008 року по теперішній час змінений розмір орендної плати за землю по 169 договорах оренди, річні додаткові надходження по яких складають 9,7 млн. грн. Фактично орендарі подали декларації до збільшення по 151 договору, річні додаткові надходження склали 7,1 млн. грн.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення
26.09.2014 17:02
| просмотров: 7922

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

 

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.


Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто, не належать відомству.


Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. А вказана у листах інформація не відповідає дійсності.


Отримувачам подібних листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.


Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів!

 

Прес-служба ГУ Міндоходів у Запорізькій області

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення
26.09.2014 17:02
| просмотров: 7743

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

 

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.


Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто, не належать відомству.


Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. А вказана у листах інформація не відповідає дійсності.


Отримувачам подібних листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.


Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів!

 

Прес-служба ГУ Міндоходів у Запорізькій області

На Запоріжжі майже сто відсотків митних декларацій оформляється електронно
15.09.2014 14:54
| просмотров: 7816

На Запоріжжі майже сто відсотків митних декларацій оформляється електронно

 

Таким є показник за вісім місяців поточного року розвиток системи електронного декларування товарів через Запорізьку митницю Міндоходів. Всього оформлено майже 42 тис. митних декларацій. Порівняно з аналогічним періодом 2013 року цей показник зріс на 5,5 відсотків.

 

При цьому середній час митного оформлення однієї митної декларації при експорті становить 48 хвилини, а при імпорті – 1 години 38 хвилин.

 

Як зазначив в.о. начальника Запорізької митниці Олексій Мужев, розвиток системи електронного декларування товарів має позитивні тенденції. Сьогодні пріоритети спрямовані на мінімізацію документообігу, прозорість та зручність митних процедур, запровадження новітніх технологій, зменшення часу на здійснення митних формальностей.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

Запорізькі митники видали 22 сертифікати на товари українського походження
15.09.2014 14:54
| просмотров: 7819

Запорізькі митники видали 22 сертифікати на товари українського походження

 

З 1 червня поточного року Запорізькі митники здійснюють видачу сертифікатів на товари українського походження, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ), до складу якої входять Швейцарія, Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн.

 

На даний час у зоні діяльності Запорізької митниці активно отримують сертифікати на товари українського походження два бюджетоформуючих підприємства, які експортують до Швейцарії товари власного виробництва.

 

Засвідчення сертифікатів здійснюється виключно доведеними зразками печаток посадових осіб митниці.

 

Сертифікат видається безоплатно на одну партію товарів, що експортуються, уповноваженою на це посадовою особою митниці Міндоходів під час здійснення/гарантування або після експорту товару у випадках, встановлених Угодою.

 

Термін дії сертифіката – 4 місяці з дати його видачі.

 

Для видачі сертифіката експортер або його уповноважена особа (далі - експортер) повинен пред’явити митниці Міндоходів наступні документи: 

- заяву, що містить декларацію експортера для видачі сертифіката (далі - заява), за формою, визначеною додатком Угоди ; 

- заповнений відповідно до вимог Угоди бланк сертифіката (оригінал сертифіката, дві паперові копії сертифіката); 

- документи, що підтверджують походження товарів з України вказаних у сертифікаті при першій поставці таких товарів до держав ЄАВТ.

 

Сертифікат видається протягом трьох робочих днів з дня, наступного після реєстрації заяви у Запорізькій митниці Міндоходів.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

У Міндоходів області перевірено понад 200 кандидатів на посади
15.09.2014 14:53
| просмотров: 8284

 У Міндоходів області перевірено понад 200 кандидатів на посади

 

Протягом восьми місяців поточного року управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області провели комплекс заходів, спрямованих на усунення причин та умов, що сприяють корупційним діянням та інших правопорушень працівниками Міндоходів під час службової діяльності. Одним із таких заходів є перевірка кандидатів на посади до органів Міндоходів. З початку року проведено 203 перевірки кандидатів, внаслідок чого відносно 8 осіб прийнято рішення про відмову у призначенні.

 

Також з метою запобігання вчинення посадовими особами Міндоходів та його територіальних органів корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією у колективах проведено 411 бесід та лекцій на антикорупційну тематику.

 

Співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області провели 104 службові перевірки, за результатами яких 40 матеріалів перевірок направлено до правоохоронних органів Запорізької області для прийняття рішень згідно з чинним законодавства. Правоохоронні органи області за вказаними матеріалами розпочали 15 кримінальних проваджень та склали 3 адміністративні протоколи про порушення вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

 

За результатами цих службових перевірок фахівці управління підготували та направили керівникам територіальних органів Міндоходів Запорізької області 71 подання щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку міндоходівців. Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними 63 співробітникам винесені офіційні застереження.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

« ‹ 2 3 4 5 6 7 8 9 10 …  »
Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31