Працюючі пенсіонери повинні платити єдиний соцвнесок
| просмотров: 5965

Працюючі пенсіонери повинні платити єдиний соцвнесок


Чи звільняється від сплати єдиного внеску  працюючий на підприємстві пенсіонер за віком?


Сплата єдиного внеску на обов’язкове державне соціальне страхування   регулюється Законом  України  від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі - Закон № 2464).


Згідно п. 2 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 працівники, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, в інших юридичних осіб, утворених відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання є платниками  єдиного внеску.


 Платники єдиного внеску зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати і сплачувати  єдиний внесок.


Звільнення від сплати  єдиного внеску для працюючих на підприємстві пенсіонерів законодавством не передбачено.


Інформаційно-комунікаційний сектор

 Енергодарської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30