Досягнути позитивних результатів роботи можливо тільки завдяки спільній роботі
| просмотров: 5089

Досягнути  позитивних  результатів  роботи  можливо    тільки  завдяки  спільній  роботі

 

 

Протягом січня – вересня поточного року  працівниками  Кам’янсько-Дніпровського  відділення  Енергодарської ОДПІ забезпечено  23530,7 тис. грн. надходжень до Зведеного бюджету, що становить 102,1  % від планових показників,  та   на 161,8 тис. грн. перевищує відповідні минулорічні показники.


З такими  словами  розпочала  свою особисту зустріч  із керівниками  сільськогосподарських  підприємств  та  суб’єктами підприємницької  діяльності  які  здійснюють діяльність  по виробництву сільськогосподарської продукції  в Кам’янсько  - Дніпровському  районі  перший заступник  Енергодарської  об’єднаної  державної  податкової інспекції  Людмила  Топчій. 


Загалом з початку року суб’єктами господарювання до місцевих бюджетів району  перераховано 20662,2 тис. грн., виконання надходжень до місцевих бюджетів Кам’янсько – Дніпровського району,  у порівнянні з минулим  роком   зросли на 101,2 відс.,  додатково  надійшло 381 тис. грн..


Плата за землю та податок на доходи фізичних  осіб є  найбільш вагомим   податками  у загальному обсязі  доходної  частини  місцевих бюджетів  Кам’янсько – Дніпровського  району, так  за 9 місяців  від земельного податку  бюджет  отримав 4671,0 тис. грн.,  в тому числі  від  юридичних  осіб 2563,3 тис. грн., від громадян  2107,7 тис. грн.


В інспекції обліковується 206  землекористувачів юридичних осіб та 26650 громадян, відповідно до ст..281,282 розділу XIII Податкового кодексу  користуються пільгами  87 юридичних осіб та 17184 громадян.


В ході зустрічі   Людмила Григорівна довела до присутніх  стан розрахунків   сільськогосподарських   підприємств  району   по орендній платі  за  майнові  та земельні  паї.


Врожай  зернових  зібрано,  фактично  закінчується  збір урожаю   технічних  культур і керівникам   сільськогосподарських   підприємств  необхідно  розрахуватись  по укладеним  договорам  оренди  та  відповідно  сплати  до бюджету  податок на доходи фізичних  осіб від орендної  плати,  адже за даними якими  ми володіємо   по орендній платі та податку із доходів фізичних  осіб  розрахувались  тільки  50 відсотків  орендарів .

 

Перший заступник  начальника  Кам’янсько – Дніпровської  районної державної адміністрації  Валерій  Кучковський,  який прийняв участь у зустрічі,  звернув  увагу  керівників СГД  на  необхідність   проведення  робіт   по посіву  озимих та підготовки   землі  до нового   врожаю 2014 року,  та перегляду  розміру  орендної  плати в сторону  збільшення.


В ході  зустрічі  також  було обговорено  ряд питань,  щодо взаємодії  сільгоспвиробників   із  органами  виконавчої  влади на місцях.

 

Учасники   зустрічі  прийшли до висновку, що  досягнути  позитивних  результатів  роботи  можливо    тільки  завдяки  спільній  роботі  кожного  в межах   повноважень передбачених   законом.

 

Інформаційно – комунікаційний

сектор Енергодарської ОДПІ.

 

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30