«Неміров» на кофейній гущі розливав на Запоріжжі «чудо-автомат»
| просмотров: 5329

«Неміров» на кофейній гущі розливав на Запоріжжі «чудо-автомат»

 

Кмітливості та підприємливості деяких ділків можна лише дивуватися: до яких тільки “ноу-хау” не додумуються. Нещодавно оперативники ГУ Міндоходів у Запорізькій області в  центрі Мелітополя  по вулиці Богдана Хмельницького  виявили автомат для розливу кави й чаю, що був заправлений горілкою. Цю інформацію озвучив на прес-конференції заступник начальника управління - начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Запорізькій області Олег Трохін.

 

Принцип роботи автомату за аналогією з кофейним.  Опускаючи купюри до автомату, він наливав  горілку за вибором. «Зігрівали» мелітопольців горілкою «Неміров особлива» та «Неміров з перцем». За 4 грн. – наливав автомат 50 грам, а за 7,5 грн. - «соточку». Бажаючих  на таку «новинку» було чимало. Господар, певно, ледь встигав виймати гроші й заправляти «чудо-автомат» знову. Такий собі бізнес без ліцензії на право торгівлі підакцизною групою товарів і реєстраційно – розрахункового апарату. До того ж, автомат не цікавився чи досяг покупець повноліття.

 

Відповідальність за вказане правопорушення передбачене ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Наразі, матеріали  за даним фактом були направлені до Мелітопольського міського відділу ГУМВС України в Запорізькій області для подальшого розгляду і ухвалення рішення.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30