Терміни для подання звітності по єдиному внеску фізичними особами – підприємцями
| просмотров: 5650

Терміни для подання звітності по єдиному внеску фізичними особами – підприємцями


Згідно з п. 3.1 розділу Ш Порядку 22-2 страхувальники – фізичні особи – підприємці, у т.ч. ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту), зобов’язані формувати та подавати звіт не пізніше 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.


Звітним періодом є календарний місяць. Звіт подається за формою згідно з додатком 4 до цього Порядку.

 

Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.


Звітним періодом є календарний рік. Звіт подається за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку (п. 3.2 розділу Порядку № 22-2).

Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати єдиного внеску за себе, якщо вони є пенсіонерами за віком або інваліди та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

 

Звіт такими особами не подається (п. 3.3 розділу Ш Порядку 22-2).

 

Фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно – займаються незалежною професійною діяльністю, а саме: науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, самі за себе формують та подають звіт один раз на рік до 1 травня року наступного за звітним періодом.


Звітним періодом для низ є календарний рік. Звіт подається за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку (п. 3.4 розділу Ш Порядку 22-2).

 

Інформаційно-комунікаційний сектор

Енергодарсьоїї ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області 

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30