За якою системою оподаткування можливо здійснювати діяльність з роздрібного продажу пива фізичній о
07.05.2015 16:25
| просмотров: 2631

За якою системою оподаткування  можливо здійснювати діяльність з роздрібного продажу пива фізичній особі - підприємцю з 1 липня 2015 року?


Відповідно до понять, визначених у пп. 14.1.144 п. 14.1 ст. 14 Податкового Кодексу України (далі Кодекс), пиво - це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, який зазначений у товарній позиції 2203 згідно з УКТ ЗЕД.

Фізична особа – підприємець «загальної» системи оподаткування з 1 квітня цього року тимчасово не з
07.05.2015 16:21
| просмотров: 2772

Фізична особа – підприємець «загальної» системи оподаткування  з 1  квітня цього року тимчасово не здійснює підприємницьку діяльність. Чи можливо зменшити  авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб, які були розраховані  у річній податковій декларації за минулий рік?

 

Положеннями статті 177 Податкового кодексу України визначено, що фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи. 

Фізична особа – підприємець платник єдиного податку 2 групи виплачує орендну плату громадянину. Як
07.05.2015 16:18
| просмотров: 2780

Фізична особа – підприємець платник єдиного податку 2 групи  виплачує орендну плату  громадянину. Який порядок утримання військового збору?

 

Пунктом 16 1 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України (далі Кодекс)  тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір.

Чи є платником військового збору фізична особа – підприємець платник єдиного податку
07.05.2015 16:15
| просмотров: 2567

Чи є платником  військового збору фізична особа – підприємець платник єдиного податку з доходу, який отримано від виду економічної діяльності: надання  власного нерухомого майна в оренду?  Зазначений дохід відображається у Податковому розрахунку 1ДФ за ознакою доходу «157» - «дохід, виплачений самозайнятій особі».

 

Пунктом 16 1 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України (далі Кодекс)  тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір.

Фізична особа – підприємець «загальної» системи оподаткування тимчасово не здійснює підприємницьку
07.05.2015 16:04
| просмотров: 2649

Фізична особа – підприємець  «загальної» системи оподаткування тимчасово не здійснює підприємницьку діяльність та відповідно не отримує підприємницькі доходи. Чи необхідно   сплачувати єдиний  внесок  на загальнообов'язкове державне соціальне страхування?

 

Статтею 7  Закону України від 08 липня 2010 року N 2464 "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" визначено, що для платників, зазначених у пунктах 4 (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини першої статті 4 цього Закону, єдиний внесок нараховується   на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).   

За якою формою роботодавець має право отримати від працівника (сумісника) підтвердження про місце
07.05.2015 15:59
| просмотров: 2698

За якою формою  роботодавець має право отримати від  працівника (сумісника) підтвердження про місце основної роботи?

 

Статтею 8  Закону України від 08 липня 2010 року N 2464 "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон N 2464)  передбачено, якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Умовою застосування зазначеної норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць.

Фізична особа – підприємць і первинні документи
07.05.2015 15:54
| просмотров: 2769

Чи  відображаються первинні документи на закупівлю товарів, які використовуються у господарській діяльності  фізичної особи - підприємця платника єдиного податку 2 групи, у Книзі доходів?

 

Для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. 

Фізична особа – підприємць і первинні документи
07.05.2015 15:40
| просмотров: 2761

Чи необхідно фізичній особі – підприємцю платнику єдиного податку 2 групи мати первинні документи на закупівлю товарів, які використовуються у господарській діяльності?

 

Для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. 

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31