Якщо декларація з акцизного податку подана без додатку 6
| просмотров: 2774

Якщо декларація з акцизного податку подана без додатку 6, як виправити помилку?

Енергодар

 

Відповідно до п.46.1 ст.46 Податкового Кодексу України та ст.1 розділу ІІ Порядку заповнення та подання Декларації з акцизного податку, затвердженого наказом ДФС України від 23.01.015 №14 (далі Порядок) декларація складається платником у порядку, встановленому статтею 48 глави 2 розділу II Кодексу та додатки до неї є її невід'ємною частиною. Статтею 2 розділу І Порядку визначено, що суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, заповнюють та подають лише розділ Ґ та додаток 6 до Декларації.


Статтею 48 Податкового Кодексу України визначено, що податкова декларація складається за формою, затвердженою в установленому порядку та чинною на час її подання. В той же час п.48.7 ст.48 передбачено, якщо податкова звітність подана не за встановленою формою, то зазначений документ не вважається податковою декларацією.


В зв’язку з наведеним, якщо суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів подано декларацію з акцизного податку без додатку 6, то зазначена податкова звітність не може бути визнана як податкова декларація і вважається не поданою. Щоб виправити зазначену помилку платник акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів зобов’язаний заповнити декларацію за встановленою формою  за звітний період  та подати її до податкового органу за місцем провадження діяльності і зазначена декларація буде вважатися звітною і поданою з порушенням терміну подання  у разі, якщо правильно заповнена декларація подана після настання граничного терміну подання.

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пн Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30